Warunki dostawy
Warunki dostawy i termin realizacji

Dostawa

Warunkiem dostawy jest złożenie zamówienia oraz ustalenie rodzaju płatności. Dostawa Towarów jest ograniczona do terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówienia

1. Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany w zamówieniu.
2. Prosimy o podawanie adresu dostawy pod którym są Państwo dostępni dla kuriera
    w godzinach 8.00 - 16.00.
3. Wszelkie zmiany adresu w trakcie realizacji zamówienia są przyjmowane wyłącznie drogą mailową z numerem zamówienia w tytule
4. Informujemy, iż zmiana adresu wysłanego już zamówienia nie jest możliwa.
5. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędne dane podane przez Kupującego,
     które mogą uniemożliwić dostarczenie towaru.
6. Firma kurierska podejmuje 2 próby doręczenia towaru. Po tym fakcie towar zostaje odesłany do Sprzedającego. Ponowne dostarczenie towaru na życzenie Kupującego jest płatne.
7. Dostawa odbywa się wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku.


    Istnieje możliwość dostawy towaru w sobotę, jednakże jest to usługa dodatkowo płatna.
    Koszt dostawy w tej sytuacji jest ustalany indywidualnie w zależności od wagi przesyłki oraz miejsca doręczenia.

 

Terminy realizacji w zależności od formy płatności

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 11:00 realizujemy tego samego dnia pod warunkiem, że czas wysyłki podany przy produkcie to: "24 godziny". W przypadku płatności przelewem określony termin realizacji wydłuża się o czas księgowania wpłaty, a jeśli klient wybiera płatność ratalną, o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. Nie wysyłamy towaru na podstawie potwierdzenia przelewu.

Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów.

Termin realizacji zamówienia

Termin otrzymania paczki = czas wysyłki + czas dostawy

Czas wysyłki zamówienia jest widoczny przy każdym produkcie w naszym sklepie. Jego długość mierzymy w dniach roboczych liczonych od poniedziałku do piątku bez dni ustawowo wolnych od pracy.

Czas dostawy to czas w którym przesyłka jest rękach firmy kurierskiej. Termin dostawy zamówienia to czas wysyłki podany przy każdym produkcie + czas dostawy przez kuriera. Firma przewozowa zazwyczaj dostarcza paczki na drugi dzień roboczy od daty nadania, nie później jak w terminie 3 dni.

Uwaga!
Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili zaksięgowania środków na koncie. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów liczy się wówczas najdłuższy z terminów realizacji.

 
Copyright © 2016 DaaDaa.pl
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl