Czas realizacji zamówienia

Terminy realizacji w zależności od formy płatności

Zamówienia złożone na produkty, przy których czas wysyłki podany przy produkcie to: "24 godziny" zostaną wysłane w ciągu 24 godzin. W przypadku płatności przelewem określony termin realizacji wydłuża się o czas księgowania wpłaty, a jeśli klient wybiera płatność ratalną, o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. Nie wysyłamy towaru na podstawie potwierdzenia przelewu.

Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów.

Termin realizacji zamówienia

Termin otrzymania paczki = czas wysyłki + czas dostawy

Czas wysyłki zamówienia jest widoczny przy każdym produkcie w naszym sklepie. Jego długość mierzymy w dniach roboczych liczonych od poniedziałku do piątku bez dni ustawowo wolnych od pracy.

Czas dostawy to czas w którym przesyłka jest rękach firmy kurierskiej. Termin dostawy zamówienia to czas wysyłki podany przy każdym produkcie + czas dostawy przez kuriera. Firma przewozowa zazwyczaj dostarcza paczki na drugi dzień roboczy od daty nadania, nie później jak w terminie 3 dni.

Uwaga!
Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili zaksięgowania środków na koncie. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów liczy się wówczas najdłuższy z terminów realizacji.

Copyright © 2016 DaaDaa.pl
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl